Romano Tip LPG Enjektörü

Stok Kodu : RMN-ENJ
Marka : Romano
Adet:
 
635,40 TL
Fiyatı : 538,47 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 635,40 TL
Havale Fiyatı : 603,63 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 81,78 TL Taksit Sayısı  9
  • Özel Ürün
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

Atiker LPG Enjektörü

 
Türkiye’de LPG yedek parça tedarikçisi olan otogazmarket.com Romano firması tarafından özel olarak üretilen %100 orjinal Romano LPG Enjektörü ile siz değerli müşterilerimizin LPG yedek parça ihtiyaçlarında bize uğramadan karar vermeyin.

İncelediğiniz ürün Romano marka Romano LPG Enjektörü LPG sisteminin ana parçalarından birisidir. LPG enjektörleri; ECU kontrolünde çalışmakta olup ECU’dan gelen sinyaller ile motora ihtiyacı olan yakıtı iletmektedir. Bir LPG sisteminde, motor silindir sayısı kadar enjektör bulunmaktadır. LPG enjektörlerinin hız ve kalitesi markasına göre farklılık göstermektedir. Yüksek kalitede üretilen Romano LPG Enjektörü uzun değişim süresi ve performansa yaptığı katkılar ile tüm kullanıcılara dost bir markadır. Aracın rutin bakımı sırasında Romano LPG Enjektörü temizliği enjektörün kullanım süresini uzattığı gibi rölanti, sarsıntı ve performans düşüklüğü gibi sorunları da ortadan kaldırmaktadır.
 
LPG sistemlerinde enjektör arızaları, sistemde yaşanan bazı aksaklıkların sonucu olabilmektedir. Romano LPG Enjektörü ile çalışan aracınızda araçta tekleme ve performans kaybı, aracın geç çalışması ve koku oluşması, motor arıza lambasının yanması, yakıt sarfiyatının artması, gaza geçememe sorunu, enjektörün montajında oluşan hatalar ve enjektörden ses gelmesi gibi durumlar enjektör arızası olasılığını akla getirmektedir. Ayrıca ateşleme sistemindeki küçük yıpranmalar da enjektör arızalarına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ECU’nun bilgisayara bağlanıp arızanın Romano LPG Enjektörü kaynaklı olup olmadığını anlamak büyük önem taşımaktadır.
 
Lpg yedek parça alımında güvenilir adres olan otogazmarket.com Romano LPG Enjektörü satışında da en güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Tüm satılan ürünlerin sıfır ve kullanılmamış olmasına verdiğimiz önem doğrultusunda satılan ürünlerin paketlerinin açılması ya da montajı yapılması ile iade ya da değişim yapamamaktayız. Parçaların arızalı çıkması koşulunda 3 gün içinde geri gönderilen Romano LPG Enjektörü ayrıntılı olarak kontrol edilerek arızanın ürün kaynaklı olup olmadığı kontrol edilir. Montaj sırasında gerçekleşebilecek montaj hataları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecek ve ürünün değişimini gerçekleştirmeyecektir. Bu durumlar dışında olabilecek parça arızalarında yani fabrikasyon hatalarda ürün birebir değişerek tarafınıza yollanacaktır. Bu yapılan işlemlerin amacı tamamen siz değerli müşterilerimizin sıfır, hiç kullanılmamış ürünlere ulaşmanızı sağlamak ve bu doğrultuda yardımcı olmaktır. İşte bu kurallar çerçevesinde satın almış olduğunuz Romano LPG Enjektörü ilk kez sizin tarafınızdan kullanılacak ve montajı yapılacaktır. Yani sıfır ürün olacaktır.
 
Romano marka Romano LPG Enjektörü tüm sıfır lpg yedek parçalar için geçerli olan 1 yıl garanti altındadır. Arıza yapan Romano LPG Enjektörü tarafımıza yollandığında arızası tam olarak tespit edilerek tamir ve diğer garanti işlemleri hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.
 
LPG sisteminde bulunan gazın en iyi şekilde motora iletilmesini sağlayan Romano marka Romano LPG Enjektörü en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. LPG Yedek Parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Romano marka Romano LPG Enjektörü tamamen orijinal ve sıfır paketindedir.Tüm satışa sunduğumuz ürünlerin elimizde stoklu olduğuna ve Romano LPG Enjektörü olduğuna emin olabilirsiniz. Stoklu çalışmamız sayesinde aynı gün kargo ileürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde buluşturabiliyoruz.
 
Romano marka Romano LPG Enjektörü tüm LPG yedek parçalarında olduğu gibi otogazmarket.com tarafından siz değerli müşterilerine peşin fiyatına taksit avantajı ile sunulmaktadır. Vade farkı olmadan peşin fiyatına taksit avantajları için ödeme ekranlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. 
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.