BRC Sıralı Sistem Tipi Düğmesi

Stok Kodu : BRC13
Marka : BRC
Adet:
 
215,83 TL
Fiyatı : 182,90 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 215,83 TL
Havale Fiyatı : 205,04 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 27,78 TL Taksit Sayısı  9
  • Fırsat Ürünü
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi

BRC Seq.24\07 Seq.Plug&Drive MY-10 MY-11 Kit MTM EcoDrive Orjinal Yakıt Seçici Anahtarı
Tek dokunuşla yakıt seçimi Dış çapı : 26mm Araç içinde sıfıra sıfır gömme montaj imkanı
Sesli ikaz sireni 4 adet seviye gösterir LED Yeşil
1 adet yakıt türünü gösterir LED Yeşil/Kırmızı

LPG yedek parça konusunda Türkiye’de tek adres olan otogazmarket.com BRC firması tarafından üstün teknoloji ve güvenirlilikte üretilen ve %100 orijinal BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi ile de en uygun fiyat, aynı gün kargo ve otogazmarket.com güvencesi ile her zaman ki gibi hizmetinizde.

BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi LPG sisteminin görebildiğimiz ve sıklıkla müdahale ettiğimiz önemli parçalarından birisidir.  Yakıt seçici anahtar olarak da adlandırılan BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi, aracın LPG veya benzinle çalışma seçiminin kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi sayesinde aracımızın o anda hangi yakıt seçeneğinde olduğunu rahatlıkla görebilmekte oluruz. Multivalf üzerinde bulunan şamandra sensöründen aldığı sinyallere göre yakıt seçici anahtar üzerindeki LPG seviye sensörü yakıt deposundaki LPG miktarını gösterir. BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi üzerindeki düğme ile istenilen yakıt seçimi yapılabilmektedir. Genellikle vites kolu yakınına monte edilen BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi benzin konumunda kırmızı, LPG yakıt konumunda yeşil yanar.

ECU ile bağlantılı çalışan BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi aynı zamanda LPG sistem arızalarında da uyarı vermektedir. LPG sistem arızaları durumunda LPG seçiminde yanan yeşil ışık yavaş yavaş yanıp söner. LPG seçiminden benzin seçimine geçiş olur ve sarı ikaz ışığı yanar. Böyle durumlarda aracın ECU’su bilgisayara bağlanarak arızanın kaynağı araştırılır.

BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi üzerindeki göstergelerin yanmaması veya arızalanması durumunda anahtarın şasi bağlantısının kontrol edilmesi gerekmektedir. Bağlantıların düzgün olması durumunda hala problem yaşanan lpg düğmesinin uygun LPG sistem modeline göre değiştirilmesi sorunu ortadan kaldıracaktır. Bu sayede aracınız maksimum performans ile çalışmaya devam edecektir.

Lpg yedek parça alımında güvenilir adres olan otogazmarket.com BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi satışında da en güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Tüm satılan ürünlerin sıfır ve hiç kullanılmamış olmasına verdiğimiz önem doğrultusunda satılan ürünlerin paketlerinin açılması ya da montajı yapılması ile iade ya da değişim yapamamaktayız. Parçaların arızalı çıkması koşulunda 3 gün içinde geri gönderilen BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi ayrıntılı olarak kontrol edilerek arızanın ürün kaynaklı olup olmadığı kontrol edilir. Montaj sırasında gerçekleşebilecek montaj hataları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecek ve ürünün değişimini gerçekleştirmeyecektir. Bu durumlar dışında olabilecek parça arızalarında yani fabrikasyon hatalarda ürün birebir değişerek tarafınıza yollanacaktır. Bu yapılan işlemlerin amacı tamamen siz değerli müşterilerimizin sıfır, hiç kullanılmamış ürünlere ulaşmanızı sağlamak ve bu doğrultuda yardımcı olmaktır. Bu kurallar çerçevesinde satın almış olduğunuz BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi ilk kez sizin tarafınızdan kullanılacak ve montajı yapılacaktır. Yani sıfır ürün olacaktır. Ürün koruma kutusunda faturası adınıza düzenlenip gönderilecektir.
 
BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi tüm sıfır lpg yedek parçaları için geçerli olan 1 yıl garanti altındadır. Arıza yapan BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi tarafımıza yollandığında arızası tam olarak tespit edilerek tamir ve diğer garanti işlemleri hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.
 
LPG sisteminde basınç ölçümünde kullanılan BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. LPG Yedek Parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com siz değerli müşterilerimize sunduğumuz BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi tamamen orijinal ve sıfır paketindedir. Tüm satışa sunduğumuz ürünlerin elimizde stoklu olduğuna, Sıfır ve %100 orijinal BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi olduğuna emin olabilirsiniz. Stoklu çalışmamız sayesinde aynı gün kargo ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde buluşturabiliyoruz.

BRC marka BRC Sıralı Sistem LPG Düğmesi tüm LPG yedek parça satışlarımızda olduğu gibi otogazmarket.com tarafından siz değerli müşterilerine peşin fiyatına taksit avantajı ile sunulmaktadır. Vade farkı olmadan peşin fiyatına taksit avantajları için ödeme ekranlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.