2. El Atiker Fast ECU

Stok Kodu : 2.EL35
Marka : Atiker
Adet:
 
237,19 TL
Fiyatı : 201,01 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 237,19 TL
Havale Fiyatı : 225,33 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 30,53 TL Taksit Sayısı  9
  • En Ucuz Ürün
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

2. El Atiker Fast ECU

LPG ECU, LPG isteminin çalışması için en önemli parça olan Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU tüm sistemin çalışması için gerekli verileri toplayarak tüm kararları veren LPG parçasıdır. ECU yani Electronic Control Unit elektronik kontrol ünitesi anlamına gelmektedir. Tüm verileri işlenerek Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU her koşulda en iyi kararları vermesi aracınızın en iyi performans ile en optimum gaz tüketimini sağlamanıza yardımcı olur. LPG ecu Aracınızın LPG tüketimini programlayan ve planlayan LPG sisteminin en önemli parçasıdır. LPG tüketimini ve aracınızın performansını doğrudan etkileyen Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. Lpg yedek parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com siz değerli müşterilerimize Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU tüm kontrolleri simülasyonlu onarım cihazımızda yapılarak garantili olarak paketlemektedir. LPG ECU yedek parçalarında orjinal ürün ve en ekonomik fiyatlar Türkiye’nin LPG yedek parça adresi otogazmarket.com ’da


İkinci el ürün almak her sektörde olduğu gibi bazı tedirginliklere sebep olabilmektedir. Türkiye LPG yedek parça satışı sektöründe ilklerin adresi olan otogazmarket.com yine her zamanki gibi müşterilerinin doğru ve ekonomik ürünlere ulaşabilmesi için 2. el LPG yedek parça satışını başlatmıştır.
 

otogazmarket.com Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU satışında da güvenin adresi. otogazmarket.com tüm satışta olan ürünlerinde olduğu gibi 2. El Atiker Fast ECU satışında da aynı gün kargo prensibi ile çalışmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır.
 

Tüm satışta bulunan 2. el LPG yedek parçalarımız, kazalı ve hasarlı araçlardan çıkma ya da LPG ruhsat işlem problemleri ile geri sökülen parçalar olup özel olarak simülasyonlu onarım cihazımızda kontrol edilmiş ve hiçbir arızası ve kusuru olmadığından emin olunduktan sonra satışa çıkartılmıştır. Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU tüm 2. el LPG yedek parçalarımız gibi firmamız tarafından 6 ay süreyle garantilidir. Olası arıza durumlarında yedek parçanın tarafımıza gönderimi ile yine simülasyonlu onarım cihazımızda kontrol edilerek arıza sebebi ortaya çıkartılacak, gerekiyorsa onarım ve tamir sağlanacaktır.
 

Ayrıca satın almış olduğunuz Atiker marka 2. El Atiker Fast ECU ürünümüz ile ilgili satın alma tarihinden itibaren 3 gün içinde oluşan problemlerde firmamız tarafından yine simülasyonlu onarım cihazımızda testler gerçekleştirilebilmektedir. Bu durumda arızanın üründen kaynaklandığı tespit edilmesi sonucunda birebir değişimi sağlanacaktır. Montaj hataları, hatalı bağlantılardan kaynaklı devre arızaları ve yanıkları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı LPG yedek parça ve garantili 2. el LPG yedek parça satışı konusunda ilk firma olarak binlerce müşterimiz ile birlikte daha da büyüyor ve kararlılıkla ilerliyoruz.
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.