BRC 10.000 KM Bakım Seti

Stok Kodu : BRC31
Marka : BRC
Adet:
 
23,50 TL
Fiyatı : 19,92 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 23,50 TL
Havale Fiyatı : 22,33 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 3,02 TL Taksit Sayısı  9
  • Şok Fiyatlı Ürün
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

BRC Tip Gaz Filtre

 
Türkiye’de LPG yedek parça konusunda öncü adres olan otogazmarket.com BRC uyumlu BRC Tip Gaz Filtre ile siz değerli müşterilerimizin LPG yedek parça ihtiyaçlarında her zaman doğru adres olmayı sürdürüyor.
 
İncelemesini yaptığınız ürün BRC uyumlu BRC Tip Gaz Filtre LPG sisteminin en önem taşıyan parçalarından birisidir. LPG tankı içine doldurulan sıvı LPG ilk olarak sisteme şamandıradan (multivalf) geçerek girer. Yakıt içindeki kaba pislikler ilk olarak burada bulunan BRC uyumlu LPG şamandıra fitresinde tutulur. Ardından ikinci temizleme işi regülatör filtresinde yapılmaktadır. BRC uyumlu regülatör sıvı LPG yakıtının gaz haline çevrilerek düzenli ve gerekli basınç değerlerine sahip şekilde sisteme devam etmesini sağlar. BRC uyumlu regülatörden uygun şekilde akışı sağlanan gaz halindeki yakıt son temizleme işlemi için BRC uyumlu gaz filtresinden geçerek mikser veya enjektörlere iletilir. LPG sisteminin en iyi performansta çalışabilmesi ve yakıt akışının en iyi şekilde sağlanabilmesi gazın iyi kalitede temizlenmesiyle sağlanabilir. Bu sebeple sistem içindeki tüm filtrelerin düzenli aralıklarla değişimine büyük önem verilmelidir. Özellikle BRC Tip LPG Filtrelerinin belirli periyodlarda değiştirilmesi performans ve gaz tüketimi açısından avantajlar sunar. Unutmayınız ki bir parçada olabilecek bir arıza veya tıkanma diğer parçaları da doğrudan etkileyebileceği gibi tamir maliyetini üst seviyelere taşımaktadır.
 
Otogaz sistemine giren gazın yüksek verimde yanması amacıyla içeriğindeki yabancı maddelerden arınması büyük önem taşımaktadır. BRC uyumlufiltreler uzun süre değiştirilmediğinde yakıt içerisindeki kir nedeniyle enjektörde tıkanma sorunları oluşturarak regülatöre düzensiz gaz iletilmesine sebep olmaktadır. Bu durum da aracın teklemesi olarak tabir edilen çekiş gücünün azalması ve aşırı yakıt tüketimi şeklinde performans düşüklüğü olarak size yansımaktadır. Bu sebeple BRC Tip Gaz Filtre ile otogaz filtresinin düzenli olarak değişmesi diğer parçaların da performansını etkilediği için lpg sisteminizde bulunan BRC uyumluLPG filtresini uygun periyodlar içinde değiştirmeniz tüm ek maliyetlerden sizi koruyacaktır.
 
Yakıtı silindirler içerisine alma yöntemlerine göre BRC Tip LPG sistemleri farklılık göstermektedir. Tüm sistemlerde çeşitli filtre tipleri yakıtın sisteme en temiz halde giriş yapmasını amaçlamaktadır. BRC Tip Gaz Filtre sistemin en temiz yakıt ile dolarak doğru yanma ile en iyi performansı almasına yardımcı olacaktır. Hem yakıt tasarrufu hem de en iyi performans için LPG filtrelerinin doğru ve güvenilir adreslerden alınarak uygun periyodlarda değiştirilmesini öneriyoruz. 

Lpg yedek parça alımında güvenilir adres olan otogazmarket.com BRC uyumlu BRC Tip Gaz Filtre satışında da en güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Tüm satılan ürünlerin sıfır ve kullanılmamış olmasına verdiğimiz önem doğrultusunda satılan ürünlerin paketlerinin açılması ya da montajı yapılması ile iade ya da değişim yapamamaktayız. Parçaların arızalı çıkması koşulunda 3 gün içinde geri gönderilen BRC Tip Gaz Filtre ayrıntılı olarak kontrol edilerek arızanın ürün kaynaklı olup olmadığı kontrol edilir. Montaj sırasında gerçekleşebilecek montaj hataları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecek ve ürünün değişimini gerçekleştirmeyecektir. Bu durumlar dışında olabilecek parça arızalarında yani fabrikasyon hatalarda ürün birebir değişerek tarafınıza yollanacaktır. İşte bu kurallar çerçevesinde satın almış olduğunuz BRC Tip Gaz Filtre ilk kez sizin tarafınızdan kullanılacak ve montajı yapılacaktır. Yani sıfır ürün olacaktır.
 
BRC uyumlu BRC Gaz Filtre tüm sıfır lpg yedek parçalar için geçerli olan 1 yıl garanti altındadır. Arıza yapan BRC Tip Gaz Filtre tarafımıza yollandığında arızası tam olarak tespit edilerek tamir ve diğer garanti işlemleri hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.
 
LPG sisteminde bulunan gazın en temiz halde olamasını sağlayan BRC uyumlu BRC Tip Gaz Filtre en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. LPG Yedek Parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com siz değerli müşterilerimize sunduğumuz BRC uyumlu BRC Gaz Filtre tamamen %100 uyumlu ve sıfır paketindedir.Tüm satışa sunduğumuz ürünlerin elimizde stoklu olduğuna ve uyumlu BRC Gaz Filtre olduğuna emin olabilirsiniz. Stoklu çalışmamız sayesinde aynı gün kargo ileürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde buluşturabiliyoruz.
 
BRC uyumlu BRC Gaz Filtre tüm LPG yedek parçalarında olduğu gibi otogazmarket.com tarafından siz değerli müşterilerine peşin fiyatına taksit avantajı ile sunulmaktadır. Vade farkı olmadan peşin fiyatına taksit avantajları için ödeme ekranlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
BRC Tip Gaz Filtre Türkiye'nin en uygun fiyatlı LPG yedek parça mağazası otogazmarket.com güvencesi ile aynı gün kargo ve peşin fiyatına taksit avantajı ile kapınızda.
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.