Full Servis LPG Ayar Kablosu (14 Başlık)

Stok Kodu : OZY-10
Marka : Özsoy LPG
Adet:
 
969,68 TL
Fiyatı : 821,77 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 969,68 TL
Havale Fiyatı : 921,20 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 124,81 TL Taksit Sayısı  9
  • Aynı Gün Teslim
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

Çoklu Sıralı Sistem LPG Ayar Kablosu (10 Başlık)

 
Türkiye’de LPG yedek parça öncü kuruluş otogazmarket.com LPG sistemine uyumlu LPG Ayar Kablosu çeşitleriyle ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. ECU’nun bilgisayara bağlanmasını sağlayarak aracın LPG ile ilgili tüm ayarlarının yapılmasını sağlayan LPG Ayar Kabloları, LPG yedek parçaları arasında birçok müşterimizin LPG Ayarlarını kendilerinin yapmasına olanak sağlayan önemli bir parçadır.Pek çok markayauyumlu olan ÖZSOY LPG tarafından birinci sınıf malzemelerle Türkiye’de üretilen Çoklu Sıralı Sistem LPG Ayar Kablosu ürünümüz 3 metre uzunluğunda ve USB girişli olup her hangi bir ek dönüştürücüye ihtiyaç duymadan LPG sisteminin doğrudan bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayarak çok rahat çalışma ve yol kalibrasyonu yapma imkanı sunar. Ürünümüz aşağıdaki tüm markalara uyumludur:
 
Atiker Fast , Atiker MultiFast ,Atiker SafeFast, MicroFast, NanoFast WentGas, Lovato Fast, Lovato FastCom, Lovato EasyFast,Lovato easy fast Smart, Milano Fast, KME Diego G3, Kme Akme, StarLux,Tartarini SGI, Omvl Dream, Zavoli Bora Zavoli Alisein, Romano Rins, Bigas, Tomana,Versus, Eureka4, Emmegas, Autronic, Mimgas, Fema, EcoTech,Ecotech2, Longas,Baykan, FBR, Platinca, EasyJet, AG-Gas, LandiRenzo Omegas, Omegas Plus,Omegas Evo,Landirenzo 3.2 New LandiRenzo Blue,Landi Plus Max Landi LES+,Landi LSI&NSI, UltraGas, Hedef Gas, MGS Tomasetto Achille,Tomasetto T4 Blue, Brc Fast,Brc seq.24, Brc seq.56,Brc May07, Brc May11, Brc Plug&Drive,Brc 32 Brc SDI, Kitmtm Eco Drive, Aldesa Max, Bravo, Easygas, Akl, GFI EZ GFI SQ32, Tartarini EVO1obd, Tartarini EVO1Young, Romano AIS ,MGS ,Gasitaly F5,Gasitaly F1,Vikars Fast
 
Direk enjeksiyonlu modeller: AEB BİGAS Romano, LandiRenzo, Lovato, Zavoli, Tartarini, BRC, Gasitaly
 
ECU yani Electronic Control Unit, elektronik kontrol ünitesi anlamına gelmekte olup aracınızın LPG tüketimini programlayan ve planlayan LPG sisteminin en önemli yedek parçasıdır. LPG sistemlerinde ECU’nun arızaları da dahil olmak üzere aracın tüm LPG ayarları uyumlu LPG Ayar Kablosu ile bağlantı kurularak gerçekleştirilmektedir. Bu bağlantı için gerekli olan uyumlu LPG Ayar Kablosu güç ihtiyacını (PC/Laptop) USB portu üzerinden sağlamaktadır. LPG Ayar kablosu üzerinde data akışının bilgisayar ortamına aktarıldığını gösteren LED ışıklı bir gösterge kutusu bulunmaktadır.
 
ECU’nun uygun şekilde bilgisayar ortamına bağlanmasını sağlayan pek çok markayauyumlu 10 Başlıklı Çoklu LPG Ayar Kablosu en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. Lpg Yedek Parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com adresinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz pek çok markayauyumlu Çoklu Sıralı Sistem LPG Ayar Kablosu  tamamen orijinal ve sıfır paketindedir. Tüm satışa sunduğumuz ürünlerin elimizde stoklu olduğuna emin olabilirsiniz. Böylece aynı gün kargo ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde buluşturabiliyoruz.
 
Lpg yedek parça alımında güvenilir adres olan otogazmarket.com çeşitli markalarauyumlu Çoklu Sıralı Sistem LPG Ayar Kablosusatışında da en güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Tüm satılan ürünlerin sıfır ve kullanılmamış olmasına verdiğimiz önem doğrultusunda satılan ürünlerin paketlerinin açılması ya da montajı yapılması ile iade ya da değişim yapamamaktayız. Parçaların arızalı çıkması koşulunda 3 gün içinde geri gönderilen LPG ECU simülasyonlu onarım cihazımızda ayrıntılı olarak kontrol edilerek arızanın ürün kaynaklı olup olmadığı kontrol edilir. Montaj sırasında gerçekleşebilecek montaj hataları, hatalı bağlantılardan kaynaklı devre arızaları ve yanıkları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecek ve ürünün değişimini gerçekleştirmeyecektir. Bu durumlar dışında olabilecek parça arızalarında yani fabrikasyon hatalarda ürün birebir değişerek tarafınıza yollanacaktır. Bu yapılan işlemler amacı tamamen siz değerli müşterilerimizin sıfır, hiç kullanılmamış ürünlere ulaşmanızı sağlamak ve bu doğrultuda yardımcı olmaktır.
 
Çeşitli Markalara uyumlu Çoklu Sıralı Sistem LPG Ayar Kablosu tüm sıfır lpg yedek parça için geçerli olan 1 yıl garanti altındadır. Arıza yapan LPG Ayar Kabloları tarafımıza yollandığında arızası tam olarak tespit edilerek tamir ve diğer garanti işlemleri hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.
Çeşitli Markalara uyumlu Çoklu Sıralı Sistem LPG Ayar Kablosu tüm LPG yedek parçalarında olduğu gibi otogazmarket.com tarafından siz değerli müşterilerine peşin fiyatına taksit avantajı ile sunulmaktadır. Vade farkı olmadan peşin fiyatına taksit avantajları için ödeme ekranlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. 
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.