Atiker Fast Uyumlu Map Sensörü

Stok Kodu : OZY-1
Marka : Atiker
Adet:
 
166,76 TL
Fiyatı : 141,32 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 166,76 TL
Havale Fiyatı : 158,42 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 21,46 TL Taksit Sayısı  9
  • Aynı Gün Teslim
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

Atiker Fast Tip Map Sensörü

 
Türkiye’nin LPG yedek parçada tek adres olan otogazmarket.com ÖZSOY LPG firması tarafından üstün teknoloji ve sağlamlık ile üretilen %100 uyumlu Atiker Fast Tip Map Sensörü ile en uygun fiyat ve aynı gün kargo ile karşınızda.
 
Ürün Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü LPG sisteminin en önemli parçalarından birisidir. Map (Manifold Air Pressure) Sensörü emme manifoltu üzerindeki basıncı ölçer. Mutlak basınç sensörü olarak da adlandırılan map sensörü hem manifold basıncını hem de regülatör gaz basıncının ecu üzerinden okunmasını sağlamaktadır. LPG sistemlerinde yüksek basınç önemli olduğu için benzinli ve dizel araçlardan farklı olarak ayrı bir map sensörü bulunmasını gerektirmektedir.
 
LPG sistemlerinde map sensörü arızası durumunda sistemin çalışmaya el vermeyecek şekilde bozulması söz konusudur. Aracın gazı hiç alamaması veya kontrolünüz dışında yüksek devirde gazdan benzine geçme gibi performans düşüren etkin belirtiler map sensörü arızasını akla getirmektedir. Bağlantı hortumlarındaki çatlak ve yırtık oluşmasına ek olarak map sensörünün ve kullanılan yakıtın kalitesi olası arızaların temel sebebidir. Bu sebeple lpg sisteminin rutin bakımlarının ve temizlik işlemlerinin yapılması, map sansörü arızası durumunda ise yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.
 
Lpg yedek parça alımında güvenilir adres olan otogazmarket.com Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü satışında da en güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Tüm satılan ürünlerin sıfır ve hiç kullanılmamış olmasına verdiğimiz önem doğrultusunda satılan ürünlerin paketlerinin açılması ya da montajı yapılması ile iade ya da değişim yapamamaktayız. Parçaların arızalı çıkması koşulunda 3 gün içinde geri gönderilen Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü ayrıntılı olarak kontrol edilerek arızanın ürün kaynaklı olup olmadığı kontrol edilir. Montaj sırasında gerçekleşebilecek montaj hataları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecek ve ürünün değişimini gerçekleştirmeyecektir. Bu durumlar dışında olabilecek parça arızalarında yani fabrikasyon hatalarda ürün birebir değişerek tarafınıza yollanacaktır. Bu yapılan işlemlerin amacı tamamen siz değerli müşterilerimizin sıfır, hiç kullanılmamış ürünlere ulaşmanızı sağlamak ve bu doğrultuda yardımcı olmaktır. Bu kurallar çerçevesinde satın almış olduğunuz Atiker Fast Map Sensörü ilk kez sizin tarafınızdan kullanılacak ve montajı yapılacaktır. Yani sıfır ürün olacaktır. Ürün koruma kutusunda faturası adınıza düzenlenip gönderilecektir.
 
Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü tüm sıfır lpg yedek parçaları için geçerli olan 1 yıl garanti altındadır. Arıza yapan Atiker Fast Map Sensörü tarafımıza yollandığında arızası tam olarak tespit edilerek tamir ve diğer garanti işlemleri hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.
 
LPG sisteminde basınç ölçümünde kullanılan Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. LPG Yedek Parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü sıfır paketinde size ulaştırılmaktadır.Tüm satışa sunduğumuz ürünlerin elimizde stoklu, sıfır ve %100 uyumlu Atiker Fast Map Sensörü olduğuna emin olabilirsiniz. Stoklu çalışmamız sayesinde aynı gün kargo ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde buluşturabiliyoruz.
 
Atiker uyumlu Atiker Fast Map Sensörü tüm LPG yedek parçalarında olduğu gibi otogazmarket.com tarafından siz değerli müşterilerine peşin fiyatına taksit avantajı ile sunulmaktadır. Vade farkı olmadan peşin fiyatına taksit avantajları için ödeme ekranlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.  
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.