AEB MP48 ECU Seti

Stok Kodu : AEB-MP48S
Marka : AEB
Adet:
 
514,42 TL
Fiyatı : 435,95 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : 514,42 TL
Havale Fiyatı : 488,70 TL % 5,00  İndirim
Taksitli : 66,21 TL Taksit Sayısı  9
  • Hızlı Kargo
ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO
Tüm ürünlerde Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Üstelik Tüm Ürünlerde Kargo Bedava Detaylar için tıklayın ›
NEDEN OTOGAZMARKET?

AEB MP48 ECU SETI

 
 
Türkiye’de LPG ECU denince akla gelen otogazmarket.com her zaman ki gibi en uygun fiyatlı AEB marka AEB MP48 ECU SETI ile siz değerli müşterilerinin hizmetinde. LPG ECU, LPG yedek parçaları arasında en önemli parçalardan birisidir. AEB marka AEB MP48 ECU SETI tüm sistemin çalışması için gerekli verileri toplayarak tüm kararları veren LPG parçasıdır. ECU yani Electronic Control Unit, elektronik kontrol ünitesi anlamına gelmektedir. Tüm verileri işlenerek AEB marka AEB MP48 ECU SETI her koşulda en iyi kararları vermesi aracınızın en iyi performans ile en optimum gaz tüketimini sağlamanıza yardımcı olur. LPG ECU Aracınızın LPG tüketimini programlayan ve planlayan LPG sisteminin en önemli parçasıdır. LPG tüketimini ve aracınızın performansını doğrudan etkileyen AEB marka AEB MP48 ECU SETI en uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile otogazmarket.com adresinde. Lpg Yedek Parça dünyasının Türkiye’de tek stoklu çalışan adresi olan otogazmarket.com siz değerli müşterilerimize AEB marka AEB MP48 ECU SETI tamamen orijinal ve sıfır paketindedir.Tüm satışa sunduğumuz ürünlerin elimizde stoklu olduğuna ve orijinal AEB MP48 ECU SETI olduğuna emin olabilirsiniz. Böylece aynı gün kargo ile orijinal AEB ürünleri siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde buluşturabiliyoruz.
 
Lpg yedek parça alımında güvenilir adres olan otogazmarket.com AEB marka AEB MP48 ECU SETI satışında da en güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Tüm satılan ürünlerin sıfır ve kullanılmamış AEB marka AEB MP48 ECU SETI olmasına verdiğimiz önem doğrultusunda satılan ürünlerin paketlerinin açılması ya da montajı yapılması ile iade ya da değişim yapmamaktayız. Parçaların arızalı çıkması koşulunda 3 gün içinde geri gönderilen LPG ECU simülasyonlu onarım cihazımızda ayrıntılı olarak kontrol edilerek arızanın ürün kaynaklımı yoksa montaj sırasında gerçekleşebilecek montaj hataları, hatalı bağlantılardan kaynaklı devre arızaları ve yanıkları, sıvıya maruz kalma, darbe ile hasar görme ve bunlar gibi kullanıcı kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecek ve ürünün değişimini gerçekleştirmeyecektir. Bu durumlar dışında olabilecek parça arızalarında yani fabrikasyon hatalarda ürün birebir değişerek tarafınıza yollanacaktır. Bu yapılan işlemler tamamen siz değerli müşterilerimizin sıfır, hiç kullanılmamış ve orijinal AEB MP48 ECU SETI ile buluşturma çabamıza hizmet vermekte ve sizleri korumak içindir.
AEB marka AEB MP48 ECU SETI %100 orijinal olduğu için tüm sıfır lpg yedek parça için geçerli olan 1 yıl garanti altındadır. Arıza yapan LPG ECU tarafımıza yollandığında simülasyonlu onarım cihazımızda arızası tam olarak tespit edilerek tamir ve diğer garanti işlemleri hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.
AEB MP48 ECU SETI orijinal ve sıfır tüm LPG yedek parçalarında olduğu gibi otogazmarket.com siz değerli müşterilerine peşin fiyatına taksit avantajı ile sunulmaktadır. Vade farkı olmadan peşin fiyatına taksit avantajları için ödeme ekranlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
LPG'li araçlarda oluşan tekleme, rölanti sorunu, yakıt problemi gibi bir çok sorunun cevabını öğrenmek için alt kısımdaki ilgili pencereye tıklayınız.