Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Soru:
otogazmarket.com Adresinden Alışveriş Yapmak Güvenli mi?

Cevap:
otogazmarket.com en güncel ve güvenli güvenlik önlemlerini web adresi üzerinde kullanmaktadır. SSL Sertifikası ve kişisel verilerinizin güvenliği ile ilgili protokoller sayesinde sizin ve verilerinizin güvenliği başarılı bir şekilde sağlanmaktadır. Böylece otogazmarket.com adresinden alışveriş yapmak kesinlikle güvenlidir diyebiliyoruz.

 

Soru:

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

 

Cevap: 
Siz değerli müşterilerimiz için güvenli ve kolay ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Kredi kartı ile Taksitli ve Tek çekim ödeme kolaylığı. En üst düzey kredi kartı güvenliği ile kart bilgileriniz saklanmadan güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız.

 

%5 indirimli olarak Havale ile ödeme

 

Soru:

Siparişim Kargoya Ne Zaman Teslim Edilir?
 
Cevap:
Hafta içi saat 16.00 den önce müşterilerimizin yapmış olduğu tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Tüm ürünlerimizde stoktan gönderim şeklinde çalışmamız aynı gün kargoya teslim yapabilmemizi sağlamaktadır. Diğer LPG yedek parça tedarik siteleri gibi fabrika ya da tedarikçi stoklarını değil birebir kendi stoklarımızdan satış yaptığımız için otogazmarket.com adresinde bulunan tüm ürünler AYNI GÜN KARGO ile yollanmaktadır.
 
Cumartesi günleri ise saat 13.00 kadar yapılan siparişlerin tamamı AYNI GÜN KARGO ile yollanmaktadır.

 

Pazar günü yapılan siparişler pazartesi günü kargoya teslim edilir.

 

Resmî Tatil Günlerinde yapılan tüm siparişler akabinde gelen İLK İŞ GÜNÜ kargo ile yollanmaktadır.

 

 

ÖNEMLİ NOT: Türkiye’de LPG yedek parça temini ve satışını yapan tüm sitelerin arasında aldığı siparişi aynı gün kargoya veren (verebilen) tek firma olduğumuzu ve bu özelliğimizi uzun zamandır çok büyük bir emek ve özveri ile siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çünkü sipariş vermiş olduğunuz tüm ürünler kendi depo stoklarından gönderilmektedir.

 

Soru:

Siparişim Ne Zaman Teslim Olur?

 

Cevap: 
otogazmarket.com web adresi üzerinden yapmış olduğunuz siparişlerin ortalama teslimat süreleri aşağıda il ilçe ve köy teslimatı olarak üç farklı şekilde olabilmektedir.
 
İl teslimat süresi:
İllere gönderilen siparişlerin teslim süresi bir günle maksimum üç gün arasında değişmektedir. Bunun dışındaki durumlarda lütfen iletişime geçmenizi rica ediyoruz.


İlçe teslimat süresi:
İlçelere verilen siparişler ise iki ile dört gün arasında değişmektedir. Büyükşehir ilçelerinde bu süre daha da kısalmaktadır. Bunun dışındaki durumlarda lütfen iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

 

Köy ve Mahalle teslimat süresi:
Köylere ise üç gün ile bir hafta arası teslimat süresi değişmektedir. Kargo firmasının köyler için belirlediği ve haftalık olan teslimat periyodları bu teslim süresini etkilemektedir. Bunun dışındaki durumlarda lütfen iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
 
Soru:
Teslimat Yapmadığınız Bölgeler Var mı?
 
Cevap:
otogazmarket.com sitesi Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup Türkiye’nin bütün il, ilçe ve köylerine ürün satışı ve gönderimi yapmaktadır.

 

Soru:

Ürünleriniz Garantili mi?

 

Cevap: 
otogazmarket.com adresinde satılan tüm ürünler 1 yıl revizyon ve değişim garantisi altındadır. Tüm otomotiv sektöründe yedek parçalar 1 yıl değişim ve revizyon garantisine sahiptir.
 
Soru:
Siparişimi Nasıl İptal Ettirebilirim?

 

Cevap:
otogazmarket.com sitesinden kredi kartı veya havale ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişinizi iptal ettirmek istediğinizde müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp sipariş bölümünden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0(850)2250775
 
Soru:
Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmalıyım?

 

Cevap:
Tüm ürünlerimiz garantili olup böyle bir durumda hızlıca değişim yapılmaktadır. Ürünlerimizin arızalı çıkma durumunda hemen müşteri hizmetleri yetkilerimiz ile iletişime geçmenizi ve müşteri hizmetlerimizin yönlendirmesi ile ürünü tarafımıza yönlendirmenizi rica ediyoruz. Ürünün tarafımıza ulaşması ile size sağlam olan ürün yönlendirilecektir.
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0(850)2250775

 

Soru:

Ürünü Aldım Nasıl İade Edebilirim?

 

Cevap:
otogazmarket.com adresinden almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğinizde, ürünün kutusunun açılmamış olması, kutusu olmayan ürünlerde ise kesinlikle kullanılmamış ve montajının yapılmamış olması şartı ile ürünlerimizi 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade durumlarında kargo ücretleri müşterilerimize aittir.
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0(850)2250775

 

Soru:

Siparişim Kargodan Eksik veya Hasarlı Çıkarsa Ne Yapmalıyım?
 
Cevap:
Almış olduğunuz ürün eksik, ayıplı ya da hasarlı çıkması durumunda aşağıdaki işlemleri süratle uyguluyoruz. Sizden ricamız kargonuzu teslim alırken ürünün ve kutunun hasarlı olup olmadığını ve ürünün tam ve eksiksiz olduğunu teyit etmenizdir.

 

otogazmarket.com adresinden yapmış olduğunuz tüm siparişler paketleme aşamasında görüntülü olarak kaydedilmektedir. Bu kayıtlar siz değerli müşterilerimizi korumak ve yaşanılan bu üzücü durumun kim tarafından oluşturulduğunu kesinleştirmek içindir.

 

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında öncelikle müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçmenizi ve bu durumun sizin tarafta kaydı için kargo görevlisine tutanak tutturmanız olacaktır. Sonrasında yapılacak incelemeler sonucunda hatanın bizden mi yoksa kargodan mı oluştuğunun tespiti ile gerekli işlemler yapılacaktır. Bu süre zarfında ise sizin memnuniyetiniz adına bize geri göndermiş olduğunuz eksik ve hasarlı ürünün yenisi aynı gün tarafınıza kargo ile yollanacaktır. Bu gönderimler için herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0(850)2250775

 

 

Soru:

Ürünü Deneme Şansımız Var mı?

 

Cevap: 
Siz değerli müşterilerimizin sıklıkla sorduğu bu soruya üzülerek ve tüm diğer müşterilerimizin memnuniyeti adına hayır demek zorundayız.

 

Genellikle sorunun neden kaynaklandığını bulamadığımızda belirli parçaların deneme yanılma yöntemi ile arızanın tespitine çalışılmaktadır. Bu yola başvuran müşterilerimiz bizlere ürünü denemek ve olmaz ise geri yollamak istemi ile ulaşmaktadırlar. Bu tip bir teklifte bizler, ürünlerimizin tamamının hiç kullanılmamış ve montaj yapılmamış olduğunu ve bu isteği reddettiğimizi bilmenizi isteriz.

 

otogazmarket.com olarak tüm ürünlerimizin hiç kullanılmamış ve montaj yapılmamış olduğunu bilmenizi ve bu durumu korumak için hayır cevabını vermeye devam edeceğimizi siz değerli müşterilerimizin dikkatine sunuyoruz.