HakkımızdaHakkımızdaTürkiye’de LPG dönüşümlerinin başladığı yıllarda Özsoy LPG olarak yola çıktık. Yola çıkarken en üst düzey müşteri memnuniyetini ve en son teknolojiyi müşterilerimize sunmayı kendimize hedef koyduk. Bu hedefler ile 1998 yılında çıktığımız bu yolda LPG dönüşümü ve LPG yedek parça satışında birçok ilk Özsoy LPG imzasını taşımaktadır.Kendi Arge departmanımızın geliştirdiği LPG Simülasyon Onarım Cihazı ile Profesyonel anlamda LPG ecu onarım ve map onarımlarını kusursuz ve başarılı şekilde yapabilmekteyiz. Sektörde ilklere her zaman imza attığımızı bilen birçok LPG Dönüşüm firması bu LPG simülasyon onarım cihazımızın peşine düşmüş ve bizden ilham almaya çalışmıştır. Günümüz teknolojisinin ilerisinde olan LPG Simülasyon Onarım Cihazımız her geçen gün yeni çıkan ve piyasaya sürülen LPG ecu ve map cihazlarına uyumlu hale getirilmektedir. En büyük problem olan LPG ecu tamiri bu sayede çok daha ekonomik, garantili ve profesyonel hale gelmiştir.Marinegas Engine LPG Dönüşümü
ile teknelerin LPG dönüşümlerini kusursuz ve profesyonel şekilde yapabilmekteyiz. Marinegas LPG dönüşümü çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Profesyonel ve uzman kadromuz ile yıllardır Marinegas LPG dönüşümü yapan Özsoy LPG Marinegas LPG Montajı yapabilen ender firmalardan biridir. Yılların bize kattığı tecrübe ve birikim ile Teknelerin LPG dönüşümünde her zaman en iyi firma olmaya kararlıyız.
Bayisi olduğumuz BRC, Zavoli, Atiker, Lovato, Landirenzo, Prins gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen LPG dönüşüm firmalarının tüm LPG yedek parçalarını stoklarımızda tutarak müşterilerimizi bekletmeden ve yormadan LPG yedek parça ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Envanterimizde bulundurduğumuz 1000 ’nin üzerinde farklı LPG yedek Parçası ile sektörün en geniş ürün yelpazesini en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmekteyiz. Stok kapasitemiz sayesinde LPG yedek parça satışı yapan firmalar arasında güçlü konumdayız.

İzmir
’den çıktığımız ve İzmir ilinde en iyi olduğumuz LPG dönüşüm ve LPG yedek parça işlerimizi tüm Türkiye’deki müşterilerimize sunmak adına 2005 yılında otogazmarket.com web sitesini kurduk. Türkiye’de internet alışverişinin henüz ortaya çıktığı yıllarda Türkiye’nin İlk ve Tek LPG Yedek Parça Satış web sitesini kurmuş bulunmaktayız. İlk günden bu yana en uygun fiyat, en hızlı teslimat, aynı gün kargo ve mükemmel alışveriş deneyimini sunabilmek adına birçok adım attık ve atmaya devam ediyoruz.


2005 yılından bu yana
binlerce siparişi siz değerli müşterilerimize ulaştırırken hatayı minimum seviyeye, memnuniyetinizi maksimum seviyeye taşımak için kararlı bir şekilde çalışmaktayız. Yaptığımız geliştirmelerden birkaçı;

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesi
kendi stoklarımızda. LPG yedek parçalarının sadece en çok satanları değil akla gelebilecek tüm parçaları stoklarımızda barındırıyoruz. Yani stoktan gönderim yapıyoruz. Böylece ihtiyacınız olan bir parça için diğer firmaların yapmak zorunda kalabildiği birkaç hafta bekletme durumları yerine aynı gün kargo yapabiliyoruz.

Tüm paketleme işlemlerini ürün güvenliği ve sağlamlığının garantisi amaçlı görüntülüyor ve kayıt altında tutuyoruz. Yani tüm ürünler kamera önünde paketleniyor, olası bir hata durumunda hatanın kaynağı kolaylıkla tespit edilebiliyor.

Whatsapp
üzerinden mesaj yolu ile parçanın stok bilgisini alabiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz.

otogazmarket.com
üzerinden yaptığınız tüm siparişler yüksek güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Yani tüm bilgileriniz son derece özenle korunmakta ve asla kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır. Site güvenliğimiz sürekli olarak kontrol edilmekte ve en yüksek SSL sertifikaları ile korunmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile asla hatalı parça yollanmamaktadır. Bu sayede sipariş etmiş olduğunuz tüm ürünler doğru olarak sizlere sunulmaktadır. Sipariş edilen parçayı tanıyoruz, tek işimiz LPG ve LPG ciddi bir iştir.

Müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızda. Sipariş öncesi ve sonrasında her türlü sorunuzda bir telefon kadar yakınız. Bizlere yaptığınız başvurular, istekler ve tüm geri bildirimleriniz en üst düzeyde incelenmekte ve sonuca ulaştırılmaktadır.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numaramız
: 0850 225 07 75
Müşteri Hizmetleri Mail Adresimiz:

[email protected]Sonuç olarak 1998 yılında çıktığımız bu LPG montaj ve LPG yedek parça yolculuğunda 2005 yılında tüm Türkiye ile ilerlemekteyiz. Her gün memnuniyetinizi arttırmak için yeni adımların arayışında ve çabasındayız. LPG dönüşümü ve LPG yedek parça satışı tecrübe ve birikim gerektiren bir iştir. Bu birikim, deneyim ve uzmanlığı tüm personelimiz ve firmamızda mevcuttur. Siz de bu deneyim ve birikimden faydalanmak isterseniz otogazmarket.com adresine dilediğiniz an ulaşabilir ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

LPG’de
en uygun fiyat, en iyi hizmet, aynı gün kargo ile doğru ve orijinal ürün için otogazmarket.com tek adresiniz.